Про компанію

В розпорядженні компанія 4 Вікна кваліфіковані фахівці, що мають значний досвід і відмінну репутацію. Професійні якості дозволяють компанії 4 Вікна успішно конкурувати на будівельному ринку. Якщо ви плануєте купити пластикові вікна високої якості від виробника за доступною ціною, то звертайтеся до нас!
Будинок – це місце, де ми відпочиваємо і насолоджуємося затишною атмосферою теплоти і душевності. Важливою умовою домашнього комфорту є вікна і опалювальна система. Наша компанія прагне забезпечити кожного покупця гідними умовами проживання і сучасними благами цивілізації. Для цього ми використовуємо виключно якісні і надійні матеріали, які забезпечують довгий термін служби виробу , а покупцеві – зручність в експлуатації.
У каталозі продукції, замовник має можливість переглянути варіанти конструкцій балконів та вікон, вивчити ключові і додаткові послуги, а також дізнатися вартість всіх конструкцій. Ціна порадує кожного покупця, оскільки вона знаходиться в межах досяжності. Ознайомившись із запропонованою продукцією, можна оформити замовлення в онлайн режимі. Компанія представляє широкий асортимент послуг, всілякі варіації балконних і віконних конструкцій, безліч додаткових можливостей і якісні комплектуючі для скління в Києві і області.

 

Тверде рішення здійснити покупку і установку пластикових вікон зустріне професійну підтримку в компанії 4 Вікна. Ми виконаємо роботи будь-якої складності, дотримуючись точних термінів, затверджених та зазначених в договорі з клієнтом. У разі термінового замовлення, ми виконаємо всі роботи максимально швидко, анітрохи не применшуючи якість балконних конструкції, вікна або аксесуарів.Чи хочете ви замовити склопакет або балкон під ключ – фахівці нашої компанії ЗАВЖДИ йдуть на зустріч клієнту, з огляду на його інтереси і потреби. При цьому, ми спираємося на свій досвід і професійні знання.
Ми не постачаємо готові ПВХ вікна. Ми вважаємо за краще виготовляти конструкції відповідно до індивідуальних замовлень і їх необхідних розмірів. Це дозволяє створити гармонійну і якісну балконну / віконну конструкцію для кожного клієнта.

Ми надаємо всі необхідні сертифікати, дозволи і документи, що підтверджують якість і надійність матеріалів. Всі монтажні роботи відповідають сучасним нормам СНИП, ГОСТ і ДБН України. Установка, також, проводиться відповідно до чинних будівельних норм України.
Задаєтесь питанням «Чи варто замовити пластикові вікна в Києві» або «Де купити дійсно якісні пластикові вікна за доступною ціною?» – відповідь надає компанія 4 Вікна! Ми виконуємо замовлення в будь-який день тижня, в зручний для Вас час. Компанія 4 Вікна зацікавлена ​​в тому, щоб кожен клієнт був задоволеним, тому наші фахівці професійно здійснюють роботи будь-якого рівня складності в максимально короткі терміни. Згуртована команда наших фахівців візьметься за найскладніші і немислимі проекти. Майстри компанії постійно освоюють інноваційні методи роботи, доводячи своє вміння до досконалості. Компанія 4 Вікна завжди «тримає руку на пульсі», впроваджуючи нові технології в свою роботу. Ми розраховуємо на довгострокову співпрацю з Вами, тому забезпечуємо кожного клієнта якісним гарантійним обслуговуванням.
Наше підприємство суворо дотримується всіх обговорених та затверджених замовником умов.

 

Зворотний дзвінок
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Виклик замірника
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Замовлення
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Конструкція
×
Контакти
Графік роботи:
Щоденно с 9:00 до 20:00
Телефон:
(044) 22-92-322
(050) 41-00-611
×
Залишити відгук
Відгуки можуть залишити тільки клієнти нашої компанії мають № замовлення.

×