• Одностулкове вікно
 • Двостулкове вікно
 • Трьохстулкове вікно
Одностулкове вікно
Далі >>

Така конструкція чудово підійде для приміщень з віконним отвором невеликого розміру. Одностулкові вікна мають доступну ціну, тому купівля таких вікон буде вигідною для вас.

Одностулкові віконні конструкції можуть бути глухими, такі вікна не відкриваються. Також можна підібрати конструкцію, оснащену фурнітурою: поворотно-відкидною, відкидною або поворотною. Варто зазначити, що від якості фурнітури залежить термін експлуатації вашого вікна.

При виборі вікна не забувайте про замовлення відливів, підвіконня, а також оздоблення відкосів.

Двостулкове вікно
Далі >>

Найбільш поширений і популярний вид вікон - саме двостулкові. Вони, так само як і одностулкові вікна, можуть бути з глухими або стулками з відкриванням. Ви також можете вибрати стулку, яка відкриватиметься, а яка залишатиметься глухою.

Не забувайте про додаткові функції при установці вікон. Попередній вибір відкосів, відливів і підвіконня значно заощадить вам час.

Трьохстулкове вікно
Далі >>

Ця габаритна, але в той же час ефектна віконна конструкція прикрасить будь-який будинок або офіс. Тристулкове вікно вибирають у тому випадку, коли віконний отвір досить широкий. Доцільність цього вибору пояснюється більшою стійкістю цієї конструкції, що, у свою чергу, зменшує навантаження на фурнітуру. Відповідно - термін експлуатації вікна буде істотно більше.

Відносно способу відкривання, то глухі тристулкові вікна практично не зустрічаються, адже це - порушення усіх норм пожежобезпеки. Найпоширеніший варіант - бічні дві стулки глухі, а центральна – така, що відкривається. Буває навпаки - центральна стулка глуха, а бічні - відкриваються.

Остаточна вартість вікна залежить від того, який склопакет і фурнітуру ви виберете(не варто тут економити, адже від якості фурнітури, на яку припадає усе навантаження по експлуатації вікна, залежить, наскільки довго вони вам прослужать)

 • Г-подібний балкон
 • П-подібний балкон
 • Лоджія
Г-подібний балкон
Далі >>

Г-подібним балконом являється балкон, що виходить з каркаса будівлі. Одна з його частин (бічна) - засклена, а друга є частиною будинку.

Конструкцію Г-подібного балкона складають: центральна частина(чотири стулки, дві з яких відкриваються) і одна бічна, яка може бути як глухою, так і такою, що відкривається. Складові частини з'єднуються між собою під прямим кутом.

Якщо підійти до вибору профілю, склопакетів і фурнітури з належною увагою, ви зможете досягти максимальної ізоляції балкона від дії вітру, вологи, інших атмосферних явищ, а також забезпечите високий рівень теплозбереження.

П-подібний балкон
Далі >>

П-подібним балконом вважається балкон, що виходить з каркаса будівлі. Дві його бічні частини засклені. Складові частини конструкції з'єднуються між собою за допомогою спеціального профілю.

П-подібний балкон має ряд переваг. Окрім красивого акуратного зовнішнього вигляду, цей вид балкона дає прекрасну можливість практичного використання його площі.

У більшості випадків в П-подібних балконах відкриваються тільки 2 стулки, бічні ж глухі, але за бажання її теж можна зробити такою, що відчиняється.

Вибираючи і замовляючи цей вид балкона, радимо відразу ж визначитися з підвіконнями, відливами і козирком. Залежно від того, як ви збираєте використати простір балкона, залежить і його повна комплектація (можливий "теплий" і "холодний" варіант. Визначитися вам допоможуть консультанти)

Лоджія
Далі >>

Головна відмінність лоджії від балкона - тип конструкції. У випадку з лоджією вона не є навісною, це частина житлового простору. Бічні частини конструкції - це внутрішні стіни будинку, вони не виходять з каркаса будівлі.

В силу цього лоджія є найоптимальнішим простором для того, щоб облаштувати житлове приміщення.

Для цієї мети використовують скління ПВХ-профілем стандартними балконними рамами, які збираються в єдину конструкцію.

Ви можете вибрати кількість стулок, спосіб їх відкривання(поворотний, відкидний або поворотно-відкидний) або ж зробити їх глухими.

 • Г-подібний французький балкон
 • П-подібний французький балкон
 • Французьке скління лоджії
Г-подібний французький балкон
Далі >>

Французький балкон - вид конструкції, при якій скління здійснюється "на повний зріст"

Ви можете вибрати як спосіб відкривання стулок (поворотний, відкидний або поворотно-відкидний) так і матеріал заповнення нижньої частини балкона (це може бути стеклоапект або сендвіч-панель).

Обов'язково враховуйте, що громіздкість цієї конструкції впливає на її вагу, тому Г-подібний французький балкон буде важчий за інші види балконів. Також Г-подібну конструкцію необхідно буде захистити від вітрового навантаження, для цього необхідно обрати усилений багатокамерний профіль.

П-подібний французький балкон
Далі >>

Найчастіше використанння французького скління обирають саме для П-подібного балкону. В даному випадку центральну і бічні частини конструкції склять в усю висоту.

Скло для балкона можна підібрати будь-яке, залежно від необхідності. Існують протипожежні і броньовані види скла. Від надмірного світла вас захистять тоновані вікна, а енергозберігаючі склопакети допоможуть зекономити на опалены приміщення.

Для П-подібного французького балкона необхідно вибирати якісну і надійну фурнітуру. Також термін експлуатації конструкції залежить від правильного вибору козирків, відливів і кутових з'єднувачів.

Французьке скління лоджії
Далі >>

Французьке скління - це установка скла на повний зріст - від підлоги до стелі. Таким чином клієнт отримує оригінальне скління лоджії. Перевагою такого виду скління є його ефектний вигляд. Завдяки великому розміру склопакета, до кімнати проникає багато світла. При склінні ви можете вибрати будь-який тип стулки.

При французькому склінні у вас є два варіанти оформлення нижньої частини конструкції. Ви можете заповнити її склопакетом або віддати перевагу сендвіч-панелі. Щоб великі вікна не стали причиною холоду у вашому приміщенні, вибирайте енергозбережні склопакети.

Фурнітура - невід'ємна частина будь-якої віконної конструкції. Щоб вікна служили вам тривалий час, вибирайте фурнітуру високої якості.

 • Балконний блок з 1 вікном
 • Балконний блок з 2 вікнами
 • Балконні двері
Балконний блок з 1 вікном
Далі >>

Подібні балконні блоки вважаються базовими. Ця модель зустрічається найчастіше. Основною функцією балконного блоку є відокремлення приміщення від лоджії, часто нижню половину блоку закривають сендвіч-панеллю з пластику, також можна вибрати склопакет на всю висоту дверей чи розділити імпостом.

При виборі балконного блоку обов'язково вибирайте зручну і функціональну ручку. Корисною функцією для балкона буде замикання із зворотньої сторони, у цьому випадку вам допоможе ручка з механічним чи магнітним фіксатором.

Щоб у приміщенні залишалося тепло, вибирайте склопакети з великою кількістю камер або із спеціальними енергозберігаючими функціями.

Балконний блок з 2 вікнами
Далі >>

Ця конструкція, що складається з балконних дверей, сполученими з двома вікнами. Між собою конструкція сполучена профілями, такий балконний блок герметичний і не пропускає всередину вашої кімнати холод.

Вікна в такій конструкції можуть розташовуватися по-різному: можуть знаходитися по обидві сторони дверей або з одного боку. Також передбачені різноманітні типи відкривання для такого блоку: поворотно-відкидний, поворотний або відкидний. Одне вікно при бажані можна залишити глухим.

Балконні двері
Далі >>

При виборі дверей, що ведуть на балкон, необхідно вибирати конструкцію за принципом вибору пластикового вікна. Річ у тому, що балконні двері за функціями дуже схожі на вікно: мають пластиковий профіль, склопакет і фурнітуру. Режими відкривання балконних дверей також схожі з віконними. За необхідності балконні двері можна доповнити ручкою-ракушкою.

При купівлі дверей, що ведуть на балкон, вибирайте якісну фурнітуру, здатну витримати вагу дверей і забезпечити довгу експлуатацію конструкції.

Склопакет для балконних дверей повинен мати високі показники енергоефективності і пропускати мінімум холодного повітря всередину вашої кімнати. Варто зазначити, що балконні двері можуть бути повністю скляними або наполовину заповнені сендвіч-панеллю.

Зворотний дзвінок
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Виклик замірника
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Замовлення
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Конструкція
×
Контакти
Графік роботи:
Щоденно с 9:00 до 20:00
Телефон:
(044) 22-92-322
(050) 41-00-611
×
Залишити відгук
Відгуки можуть залишити тільки клієнти нашої компанії мають № замовлення.

×