Гарантійне обслуговування

Гарантія – це одна з найважливіших функцій компанії, яка дає клієнтові впевненість в якості продукції та послуг даного підприємства. Наша компанія пишається своєю продукцією, а також впевнена в якості надання супутніх послуг командою фахівців. Саме тому ми надаємо платне сервісне і безкоштовне гарантійне обслуговування для наших клієнтів.

Термін гарантійного обслуговування прописується в договорі. Як правило, на різні види продукції існує різний гарантійний термін. Наша компанія надає гарантію на всі складові металопластикової конструкції, а також на всі види послуг.

Скористатися гарантійним обслуговуванням легко. Ви телефонуєте менеджеру, надаєте номер договору і розповідаєте про проблему, яка виникла. Після реєстрації вашого звернення протягом двох тижнів вам повинні зробити заміну поламаних деталей або замінити пластикове вікно. Радимо вам зберігати договір навіть після закінчення гарантійного терміну.

Поломки, на які поширюється гарантія

– При поломці ПВХ-профілю компанія зобов’язується замінити несправну деталь. Гарантійний термін на профіль, а також на фурнітуру становить 7 років

– 7 років гарантії поширюється на склопакети. Якщо склопакет розгерметизувався або почав продувати, ми полагодимо несправність або замінимо на новий

– Гарантійний термін ущільнювача – 3 роки

– Гарантія поширюється на монтажні роботи, виконані нашими співробітниками /

Варто зазначити, що ми пропонуємо також розширену гарантію на 12 років, проте вона надається клієнтам, які замовляють планову сервісну профілактику та обслуговування фурнітури.

Поломки, на які не поширюється гарантія

За гарантії не обслуговуються поломки і несправності, які сталися з вини власника.

– Не рахуються гарантійним випадком механічні пошкодження, які виникли в процесі експлуатації вікна

– Поломки і пошкодження, пов’язані з впливом на матеріали пластикових вікон високих температур або хімічних засобів

– Поломка фурнітури в результаті неналежного догляду

– Надзвичайні ситуації (пожежа, стихійне лихо).

Також наша компанія пропонує сервісне обслуговування. У нас функціонує сервісний центр, в якому працюють висококваліфіковані фахівці, які знають свою справу. Замовивши планове сервісне обслуговування, ви отримаєте гарантію і догляд за вашою металопластикової конструкцією протягом усього терміну її служби.

У пакет сервісного обслуговування входить щорічне профілактичне обслуговування фурнітури або поломки, що виникли з вини власника.

Зворотний дзвінок
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Виклик замірника
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Замовлення
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Конструкція
×
Контакти
Графік роботи:
Щоденно с 9:00 до 20:00
Телефон:
(044) 22-92-322
(050) 41-00-611
×
Залишити відгук
Відгуки можуть залишити тільки клієнти нашої компанії мають № замовлення.

×