Вікна

Металопластикові вікна з кожним роком завойовують все більшу популярність серед населення. Адже вони мають ряд властивостей, які забезпечують підвищений комфорт, функціональність, стійкі до погодних умов, і до того ж – досить невибагливі в догляді. Але варто відзначити, що всі перераховані вище умови будуть дотримані тільки в тому випадку, якщо ви виберете якісну продукцію і будуть дотримані всі правила установки. У цій справі довіряти варто тільки професіоналам.

Отже, на що ж варто звернути увагу при виборі металопластикових вікон?

 

Тип приміщення

Залежно від того, в якому приміщенні ви збираєтесь міняти або встановлювати металопластикові вікна, потрібно вибирати ту чи іншу комплектацію.

Наприклад, в спальні потрібно встановлювати вікна, що забезпечують підвищену шумоізоляцію, на кухні – обов’язковим є режим провітрювання, так як це приміщення з високим рівнем вологості, в будинках з індивідуальним опаленням важливим фактором є теплозбереження і т.д.

 

Детальніше

 

Тип профілю

Пластиковий профіль – ключовий фактор, власне кажучи, це сама рама і стулка. Вибираючи профіль, звертайте увагу на товщину зовнішньої стінки. Якщо вона буде занадто тонкої, вікно з часом може гнутися, не витримуючи ті чи інші навантаження або взагалі відійти від стінки, в результаті чого утворюються щілини. Також зверніть увагу на те, що профіль обов’язково повинен бути армованим – дана опція перешкоджає деформації профілю під впливом перепаду температур. Не менш важливий фактор – метал всередині пластикової конструкції повинен бути тільки оцинкованим.

Нижче Ви можете обрати будь-який з Вас цікавлячих профілів !:

 

Вибирайте тільки перевірених виробників профільних систем, але в той же час не варто забувати про те, що вікно – це не тільки профіль, тому результат залежить від сукупності всіх складових в цілому – профілю, склопакета і фурнітури.

Детальніше

Призначення

Вибираючи вікна, кожен з нас уявляє, яким вимогам буде відповідати нове вікно – теплозбереження, шумоізоляція, безпека, затишок і естетичність. На що ж варто звертати увагу, щоб наші очікування збігалися з реальністю?
Головна функція вікон, враховуючи наші кліматичні умови – це, звичайно ж, теплосебереженіе. З цією метою найкраще справляються багатокамерні профілі і енергозберігаючі склопакети з напиленням іонів срібла, повітряні камери яких наповнені аргоном.

Жителі великих міст зацікавлені в підвищеній шумоізоляції – тут все залежить від товщини скла та відстані між ними. Для того, щоб вектор заломлення звукової хвилі був вище (відповідно і шумоізоляція вище), потрібно обирати скло різної товщини і збільшити відстань між ними.

З метою підвищення рівня безпеки можна встановити противовандальну фурнітуру і скло триплекс.
Детальніше

Комплектація

При замовленні нових вікон, не забувайте про додаткову комплектацію, адже купуючи профіль із склопакетом і фурнітурою, ви не отримуєте кінцевий продукт. Базову комплектацію можна вдосконалити, додаючи нові функції, наприклад, склопакет можна затонувати, встановити сатиноване скло або навіть вітраж, також можна одночасно збільшити протизламність і шумоізоляцію, використовуючи скло триплекс. Головне навантаження віконної конструкції лягає на фурнітуру. Тому до її вибору треба підходити особливо ретельно, адже від якості фурнітури безпосередньо залежить, наскільки тривалий час вікно прослужить вам без необхідності ремонту. Крім цього, ви можете вибрати додаткові режими провітрювання або функції (наприклад, противозламність). Також, при замовленні, задумайтеся відразу про підвіконнях, відливи і схили, адже якщо замовляти все разом, ви отримаєте кілька вигод відразу, по-перше, забезпечується герметичність конструкцій (коли, після установки, монтажна піна тривалий час знаходиться під впливом сонячних променів, вона має властивість руйнуватися), по-друге, це буде більш економічно вигідним рішенням.
Детальніше

Аксесуары

Завдяки аксесуарам, ви не тільки підвищите рівень комфорту і функціональності (використання москітних сіток і жалюзі), але і додасте віконним конструкціям більшої оригінальності.

У компанії 4 Вікна, ви можете замовити кольорові вікна, використовуючи ламінацію профілю або тонування стекол, також можна задекорувати склопакет за допомогою вітражів і шпросів.

 

 

Детальніше

Зворотний дзвінок
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Виклик замірника
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Замовлення
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Конструкція
×
Контакти
Графік роботи:
Щоденно с 9:00 до 20:00
Телефон:
(044) 22-92-322
(050) 41-00-611
×
Залишити відгук
Відгуки можуть залишити тільки клієнти нашої компанії мають № замовлення.

×