Вивіз сміття

Нарешті ви придбали новенькі пластикові вікна, і навіть встановили їх. Здавалося б всі незручності, пов’язані з ремонтом, закінчені, однак залишилася одна невелика проблема – будівельне сміття.

Однією з причин, яка відштовхує покупців від ідеї установки пластикових вікон є велика кількість сміття, що залишається після монтажу. Для багатьох клієнтів будівельне сміття є складною проблемою, і ми пропонуємо вам її рішення.

Після демонтажу старих вікон і встановлення нових завжди залишається велика кількість будівельного сміття. Чим більше було ваше вікно, тим більше сміття і непридатних для подальшого використання конструкцій залишиться. Наші фахівці безкоштовно виносять все будівельне сміття на сходову клітку. Але що ж з ним робити далі?

Як відомо, в нашій країні існує заборона на викид будівельного сміття в загальні сміттєві баки. До того ж мішки сміття та віконні конструкції неможливо викинути в сміттєпровід. Існує кілька варіантів вирішення даної проблеми. Ви можете самостійно позбавитися від залишків ремонту, якщо у вас є необхідний для цього транспорт, а також ліцензія на вивезення сміття. Ви можете знайти компанию що спеціалізується на вивезенні сміття, яка приїде і забере його, проте це може зайняти у вас багато часу. Ми ж пропонуємо вам третій варіант – замовити супутню послугу вивозу сміття у нас.

Таким чином вам вдасться заощадити час на вивезенні сміття, а також ви позбудетеся від усіх проблем, пов’язаних з ремонтними роботами. Замовити дану послугу можна відразу ж при оформленні договору із замірником або у нас на сайті.

Варто відзначити, що наша компанія має достатню кількість техніки, щоб вивезти будівельне сміття в будь-яких обсягах. Наші менеджери оперативно прорахують для вас вартість послуги в залежності від обсягів сміття, який залишиться після вашого ремонту.

Багато наших клієнтів на практиці переконалися, що замовляти всі супутні послуги у одного підрядника дуже зручно і ефективно. Коли фахівець виконує всю роботу від початку і до кінця, вона виходить більш якісною.

Зворотний дзвінок
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Виклик замірника
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Замовлення
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Конструкція
×
Контакти
Графік роботи:
Щоденно с 9:00 до 20:00
Телефон:
(044) 22-92-322
(050) 41-00-611
×
Залишити відгук
Відгуки можуть залишити тільки клієнти нашої компанії мають № замовлення.

×