Монтаж і демонтаж

Крім якості самих віконних конструкцій, зокрема профільної системи, склопакета, роботи фурнітури, від якісного монтажу найбільшою мірою залежить подальші термін експлуатації, а також якість конструкцій. Сама установка вікон не займає багато часу, але потрібно ретельно підготуватися до приїзду фахівців з монтажу. Для початку, потрібно повністю звільнити вікна від гардин, штор, фіранок і прибрати предмети з підвіконня. Забезпечити вільний доступ до вікна, відсунути меблі. Для того щоб, захистити кімнату від пилу і будівельного сміття, зніміть доріжки і килими, підлогу краще застелити поліетиленом або картоном, бажано простелити на порогах кімнат мокрі ганчірки. Накрийте техніку і меблі поліетиленом.

Установка нових металопластикових вікон, зазвичай полягає в наступному:

  • Демонтаж старих конструкцій;
  • Монтаж нових конструкцій

Установка вікон проводиться в такій послідовності – після демонтажу старих конструкцій, прибираються відливи і підвіконня. Віконний проріз очищається від сміття і пилу. Старі вікна виносяться на сходову клітку. Нові металопластикові вікна виставляє в очищений отвір і вирівнюють за рівнем у всіх площинах. Віконну раму кріплять в отворі на анкера за допомогою дюбелів або анкерні пластини, в залежності від типу Вашого будинку, з усіх чотирьох сторін рами. Підвіконня і відлив кріплять до подставочной профілю, герметизацію монтажного шва виробляють монтажною піною, заповнюючи всі щілини на 100%, щоб не залишалося порожніх проміжків. Після цього в віконну раму встановлюють стулки, регулюють фурнітуру, якщо в замовленні є додаткові аксесуари (москітні сітки або жалюзі) встановлюють їх в останню чергу.

Після виконання монтажних робіт, перевірте роботу фурнітури, огляньте уважно профілі, чи немає тріщин в місцях обробки монтажних швів. Контроль якості виконаних робіт необхідний обов’язково і тільки після цього ви можете підписати акт виконаних робіт.

Не забудьте, що після установки вікон, потрібно вберегти монтажну піну від впливу ультрафіолету та інших погодних умов, тому протягом тижня після установки вікон, потрібно відновити укоси, в іншому випадку піна може зруйнуватися і втратити свої теплоізоляційні властивості. Також не забудьте, що захисну плівку з віконного профілю краще зняти якомога швидше, інакше вона намертво приклеїться до поверхні профілю і потім, як часто буває її складно видалити.

Установкою ПВХ – конструкцій займаються фахівці нашої компанії, які пройшли підготовку, мають великий досвід робіт і високою кваліфікацію.

Зворотний дзвінок
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Виклик замірника
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Замовлення
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Конструкція
×
Контакти
Графік роботи:
Щоденно с 9:00 до 20:00
Телефон:
(044) 22-92-322
(050) 41-00-611
×
Залишити відгук
Відгуки можуть залишити тільки клієнти нашої компанії мають № замовлення.

×