Меблі на балкон

Сучасні люди давно перестали сприймати балкон, як місце для складання різного «непотребу», або використання його виключно як комору (консервація, як відомо, холоду і вогкості не боїться). Що можна зробити сьогодні?

Меблі, які будуть зроблена з матеріалів обшивки, прослужать довгий час, і, що не менш важливо, будуть повністю відповідати загальному стилю. У неї можна скласти все, що заважає в квартирі, і при цьому, балкон залишатиметься естетично привабливим. Скрупульозно спланована корисна площа забезпечить і куточок для відпочинку, і місце для зберігання речей, і залишить поличку для улюблених рослин!

Меблі на балкон на замовлення

Компанія 4 Вікна, із задоволенням допоможе підібрати необхідні меблі, виготовити її за індивідуальним проектом.

Як варіант, це може бути тумба для підлоги, навісна шафа, стільці, лавки або місткий комод. Деякі клієнти воліють робити невеликі платформи, всередину яких теж можна скласти речі (як в тумбочку або висувні ящики).

Повноцінну практичність забезпечить якісне освітлення балкона. Чому б не почитати книгу вечірнім затишним вечором? Також балкон може стати місцем не тільки для сушіння білизни, а й для прасування: розетка для підключення праски є, шафа для зберігання прасувальної дошки також. Зручно і практично!

Компактні навісні сушки для білизни мають дуже акуратний вигляд, прості і практичні у використанні, до того ж розвішана білизна сховається від очей гостей за балконними дверима. Ця послуга також доступна нашим клієнтам.

Всі ці послуги готова виконати компанія 4 Вікна за короткі терміни. Ідеї ​​дизайну проекту обговорюються заздалегідь, всі умови і нюанси – фіксуються в договорі. Професіонали досвідченої команди допоможуть підібрати оптимальні варіанти меблів і супутніх послуг. Використовувані матеріали підтверджуються сертифікатами якості, монтажні роботи – ліцензією. Замовлення виконується згідно із законодавством України та чинним нормам. Лояльні ціни також порадують клієнтів компанії.

Дозвольте собі цю доступну розкіш! Кожна людина має право жити комфортно!

Зворотний дзвінок
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Виклик замірника
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Замовлення
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Конструкція
×
Контакти
Графік роботи:
Щоденно с 9:00 до 20:00
Телефон:
(044) 22-92-322
(050) 41-00-611
×
Залишити відгук
Відгуки можуть залишити тільки клієнти нашої компанії мають № замовлення.

×