Балкони

Час, коли балкон був складом для різноманітного мотлоху та непотрібних речей, пройшов. Зараз люди віддають перевагу використовувати будь-які квадратні метри максимально раціонально. В компанії 4 Вікна ви можете скористатися комплексом послуг “Балкон під ключ” або обрати будь-який тип облаштування балкону (лоджії) окремо:

Застеклення балкону

Для того щоб перебувати на балконі було максимально комфортно, його потрібно застеклити, адже відкриті балкони не можуть бути комфортним робочим місцем або кімнатою, тим паче при прямому контакті з холодним повітрям, знажується і температура в квартирі. В залежності від того, який варіант ви обираєте (“теплий” або “холодний”) ми допоможемо підібрати вам усі необхідні комплектуючі.
Детальніше

Застеклення лоджії

Лоджія, навідміну від балкону, відкрита тільки з однієї – зовнішньої – сторони. Вона вмонтована в фасад будинку та дві її стінки є стінами будинку.

Тому тут можна використовувати більш громіздкі конструкції для застеклення.
Детальніше

 

Французький балкон

Конструкція, висотою від полу до стелі, що дозволяє отримати максимальне освітлення приміщення, візуально розширити простір та домогтися неймовірного панарамного вигляду. Французький балкон виглядає дуже стильно та ефектно. Серед недоліків – відсутність підвіконня та площина вікон, які потрібно мити, становиться значно більше. Окрім того, для реалізації французького застеклення необхідно демонтувати парапет, що збільшує тривалість процесу встановлення.
Детальніше

 

 

Винос балкону

Якщо ви хочете збільшити простір свого житла на декілька квадратніх метрів, варіант з виносом балкону – те, що вам потрібно. Винос балкону буває: по підвіконню (найбільш розповсюджений варіант, процес монтажу складається у встановленні металевих кутів до парапету балкону, таким чином можливе збільшення по підвіконню до 30 см); винос конструкції від підлоги (результат – розширення простору в області перил парапету; балкон розширюється на 30%, можливість встановлення широкого підвіконня); розширення балконної плити (результат – збільшення площі підлоги; найбільш складний варіант розширення, що займає більше часу, оскільки доводиться демонтувати парапет і в більшості випадків, посилювати плиту).
Детальніше

 

 

Утеплення балкону

Утепення балкону слід виконувати до його застеклення.
Від правильного вибору матеріалів для утеплення буде залежати, наскільки тепло буде у вашій квартирі.

В компанії 4 Вікна можливі наступні варіанти матеріалів – пенопласт та стеродур, для максимальної теплоізоляції та герметизації можна використовувати тепловий екран.
Детальніше

 

 

Двері на балкон

Найбільш розповсюджена конструкція – примикання вікон з одного або двух вікон двері.
Балконні двері бувають з різними видами відкривання: розсувні дозволяють максимально зберегти простір, поворотно-відкидні дозволяють не тільки відкривати двері, але й їхню верхню частину, що ідеально для провітрювання. ПОлотно балконної двері може бути заповнено склом як повністю, так і тільки верхня її частина.
Детальніше

 

Меблі на балкон

Обираючи меблі на балкон, слід враховувати його площу. Самі меблі мають гармоніювати з внутрінньої обшивкою та мати такі функції, як компактність, функціональність та мобільність. В нашій компанії ви можете замовити виготовлення шкафів, тумб та полиць з різних матеріалів.
Детальніше

 

Балкон під ключ

Балкон під ключ включає в себе повний комплекс послуг по ремонту балкону та його реконструкції: виніс балкону; застеклення; утеплення; зовнішня обшивка; внутрішня обшивка; укладка підлоги. Перелік пунктів може корегуватися в залежності від побажань клієнтів.
Детальніше

 

Зворотний дзвінок
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Виклик замірника
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Замовлення
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Конструкція
×
Контакти
Графік роботи:
Щоденно с 9:00 до 20:00
Телефон:
(044) 22-92-322
(050) 41-00-611
×
Залишити відгук
Відгуки можуть залишити тільки клієнти нашої компанії мають № замовлення.

×