Замір

Перед тим як вибрати і встановити пластикове вікно, необхідно провести точні виміри в приміщенні, де буде проводитися заміна вікон. Дуже важливо, щоб виміри були зняті професіоналом, адже кожен сантиметр може вплинути на подальше функціонування вікна і якість його роботи.

Іноді клієнти воліють самі знімати виміри і передавати їх виробникові перед покупкою, проте велика частина покупців надалі шкодує, що не скористалася послугою виклику замірника на будинок.

Компанія «4 Окна» пропонує таку додаткову послугу, як виклик професійного замірника. Для чого це потрібно? Зараз пояснимо!

Як правило, той, хто заміряє виконує функцію консультанта і зможе детально розповісти вам про наявні ПВХ-профілі. При установці металопластикових вікон необхідно оцінити стан існуючої конструкції. Завдяки цьому замірник зможе запропонувати вам найоптимальніший варіант вікон саме для вашої квартири. На вибір металопластикового вікна може вплинути розмір і форма вашого віконного отвору. Також заміряє зможе оцінити технологію майбутнього монтажу і можливі складнощі при установці.

Всі наші працівники висококваліфіковані і чуйні. Якщо у вас є сумніви з приводу необхідних додаткових функцій або нестандартної форми вікна, наші заміряють завжди допоможуть вам з вибором.

Щоб підібрати ідеальне вікно під ваш інтер’єр, вам можуть знадобитися різні колірні рішення для пластикового вікна. Заміряє неодмінно візьме з собою зразки матеріалів і квітів. Ви зможете придивитися і вибрати найбільш підходящий варіант ламінування, а також комплектуючих.

Ми стежимо за тим, щоб нашим клієнтам було комфортно співпрацювати з нами, тому що замірник приїде у зручний для вас час. Також на місці ви зможете укласти договір про купівлю та встановлення пластикових вікон. Наш співробітник складе для вас кошторис майбутніх робіт, що допоможе відразу визначитися з вартістю майбутньої покупки. Це значно заощадить ваш час.

Якщо сумніваєтеся у виборі віконної конструкції і потребуєте поради, без сумнівів замовляйте послугу виїзду замірника додому. Послугу можна замовити, залишивши заявку на нашому сайті.

Зворотний дзвінок
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Виклик замірника
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Замовлення
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Конструкція
×
Контакти
Графік роботи:
Щоденно с 9:00 до 20:00
Телефон:
(044) 22-92-322
(050) 41-00-611
×
Залишити відгук
Відгуки можуть залишити тільки клієнти нашої компанії мають № замовлення.

×