Утеплення балкона

Для того, щоб позбутися від стереотипного використання балкона, яке треба визнати абсолютно невибагливе (мотлох не боїться ні спеки, ні морозу), необхідно добряче попрацювати. Якщо хочеться облаштувати балкон як зону відпочинку – необхідно зробити так, щоб була можливість відпочивати частіше, ніж якихось 3 місяці на рік. Якщо зберігати на ньому потрібні речі, скажімо в шафі, важливо забезпечити умови, в яких вони не будуть просочуватися вологою, псуватися від впливу високих або низьких температур. Літній, але добре утеплений балкон може навіть стати офісом для господаря (виключаючи найбільш «агресивні» місяці року).

Матеріалів для утеплення балкона існує багато, як і власне видів утеплення. Грамотно підібраний матеріал в руках професіонала забезпечить власника балкона комфортом на довгі роки, підтвердивши його гарантією.

Утеплення балконів та лоджій

Саме цю послугу пропонує компанія 4 Вікна. Багаторічний досвід роботи, використання високоякісних матеріалів, застосування стандартів світових виробників, наявність сертифікатів і ліцензій на використовувані матеріали і монтаж – додаткова гарантія якості для клієнта компанії.

Пропонуються наступні види утеплення:

  • Утеплення пінопластом

Перевагами використання пінопласту, з метою утеплення балкона є не тільки доступна ціна але властивості власне матеріалу. Пінопласт, більш ніж на 90% складається з повітря, що створює відмінний амортизатор між різко відрізняючимися температурами, забезпечуючи оптимальний баланс. Матеріал легкий, тому так само легко піддається монтажу, надійно кріпиться і щільно прилягає навіть у важкодоступних місцях.
Пінопласт не деформується з часом, не боїться вологи, впливу грибка і цвілі.

Недоліками пінопласту, як матеріалу, є низька міцність і горючість. Незважаючи на те, що він прикривається каркасом з інших матеріалів, господар повинен пам’ятати про ці особливості.

  • Утеплення Стіродур

До переваг цього матеріалу відноситься мале вологопоглинання, хороша теплоізоляція, звукоізоляція і міцність. Стиродур не містить небезпечних для здоров’я речовин, витримує як дуже високі до (+75), так і дуже низькі (-180) температури. Надійність і зазначені переваги, зробили його дуже популярним за останні роки.

До умовних недоліків відноситься більш складна специфіка монтажу і більш висока вартість, в порівнянні скажімо з пінопластом.

  • Утеплення з використанням теплового екрана

Тепловий екран являє собою спінений матеріал, покритий з двох сторін фольгою. Його перевагами є хороша теплоізоляція і практично 100% -а відсутність поглинання вологи, що автоматично виключає грибкове ураження. Недоліком є ​​низька міцність матеріалу.

Компанія 4 Вікна обов’язково допоможе Вам визначитися з вибором матеріалу для утеплення балкона. Забезпечить високу якість за прийнятну ціну. Дозвольте собі доступну розкіш – маєте право!

Зворотний дзвінок
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Виклик замірника
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Замовлення
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Конструкція
×
Контакти
Графік роботи:
Щоденно с 9:00 до 20:00
Телефон:
(044) 22-92-322
(050) 41-00-611
×
Залишити відгук
Відгуки можуть залишити тільки клієнти нашої компанії мають № замовлення.

×