Скління балкона

Наявність балкона в квартирі, далеко не завжди гарантує власникові комфорт і затишок. Часом, необхідно вкласти чимало сил і коштів, щоб він був надійним і виконував всі свої основні і додаткові функції. Говорячи про функції, маємо на увазі не тільки відповідне місце для сушіння білизни, але і захист від впливу різних механічних факторів, теплоізоляцію, захист від шуму і негоди. Говорячи про вкладення коштів, варто відзначити, що від правильності вибору компанії по установці металопластикових вікон, дверей, скління і утеплення балконів, залежить не тільки якість, але і вартість замовлення. Варто пам’ятати про те, що дана конструкція повинна систематично витримувати вітрові та температурні навантаження, тому надійність матеріалу також має враховуватися при виборі компанії для скління балкона.

Таким чином, здійснивши скління балкона, господар квартири отримує додатковий простір житлового приміщення, де може створити умови для зберігання речей, облаштувати там зону відпочинку, або навіть міні-спортзал. Достаток варіантів експлуатації заскленого балкона порадує будь-якого господаря, а компанія 4 Вікна, допоможе йому в цьому, запропонувавши якісне утеплення, ламинацию білого профілю в тон обраної внутрішньої обробки, жалюзі і меблі на балкон. Також, додатковою зручністю є можливість вибору конструкції вікна з різними механізмами відкриття стулок.
Варто відзначити, що засклений і утеплений балкон (навіть якщо він не опалюється), не тільки може використовуватися як житлове приміщення, але ще й економить кілька градусів в прилеглій кімнаті, в холодну пору року.

Скління балкона пластиковими вікнами

Варто враховувати той факт, що скління балконів – завдання не з простих. Вона вимагає чітких вимірів, професійну руку майстра і високоякісні матеріали. Тільки так вдасться забезпечити: бажану підсумкову конструкцію (цілком ймовірно нестандартну, за індивідуальним проектом), повну комплектацію балконного блоку, з урахуванням естетичних запитів і зручності клієнта; термоізоляцію, гідроізоляцію, надійність конструкції, отримавши при цьому ліцензію на монтаж і можливість подальшого сервісного обслуговування.
Компанія 4 Вікна пропонує клієнту високу якість використовуваних матеріалів і всіх комплектуючих, швидке виконання роботи, практичність і зручність у використанні, довговічність, підтверджену гарантією, сертифікатами якості і всіма супутніми документами.
Семиденний робочий тиждень забезпечує клієнтові можливість замовити виконання замовлення в будь-який зручний день, і навіть у вечірній час. До того ж, робота буде виконана пізніше терміну, заздалегідь обумовленого і зафіксованого в договорі.

Абсолютно кожна людина має право на затишок і комфорт, незалежно від своїх матеріальних можливостей. Вже через кілька днів після скління балкона командою професіоналів компанії 4 Вікна, ви уявити не зможете, як жили раніше без цієї доступною розкоші. Живіть комфортно – маєте право!

Зворотний дзвінок
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Виклик замірника
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Замовлення
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Конструкція
×
Контакти
Графік роботи:
Щоденно с 9:00 до 20:00
Телефон:
(044) 22-92-322
(050) 41-00-611
×
Залишити відгук
Відгуки можуть залишити тільки клієнти нашої компанії мають № замовлення.

×