Доставка

Доставка пластикових вікон вимагає акуратного і дбайливого підходу, так як будь-який неправильний рух може пошкодити конструкцію або склопакет. Доставка в даному випадку – не менш важливий процес, ніж сама покупка або монтаж вікна, тому подбайте про це заздалегідь.

Стандартна доставка, як правило, включає в себе упаковку конструкції і комплектуючих, навантаження і транспортування до пункту призначення. Як відомо, пластикові вікна перевозять на спеціально обладнаних машинах. Пластиковий профіль і склопакети ще при виготовленні покривають плівкою, щоб не допустити забруднення і дрібних подряпин. Решта комплектуючі запаковуються окремо. Для безпеки виробів їх кріплять ременями і укладають у формі піраміди в кузові машини. В одну машину поміщається близько 14 стандартних пластикових вікон.

Компанія «4 вікна» здійснює доставку до дверей. Для цього у нас злагоджено працює система доставки. Ми ретельно пакуємо металопластикові конструкції, щоб не допустити їх поломки під час транспортування. Для перевезення продукції у нас є обладнаний транспорт.

Замовити доставку на будинок дуже просто. Зв’яжіться з нашим менеджером або залиште заявку на сайті. Ми обговорюємо з клієнтом всі нюанси і доставляємо покупку в обумовлений час. За день до призначеної дати наш співробітник зателефонує вам і уточнить всі деталі. Компанія «4 вікна »надає 100% гарантію на цілісність і збереження віконних конструкцій після доставки. Всі комплектуючі та саму конструкцію необхідно перевірити відразу ж після прибуття вантажу. Якщо який-небудь деталі не вистачає, необхідно повідомити про це менеджеру.

Якщо ви замовляли і інші супутні послуги, такі як установка і монтаж вікон, то доставка по Києву для вас відбувається безкоштовно. У разі, якщо з якої-небудь причини ви не можете прийняти замовлення в обумовлений термін, вам необхідно повідомити нашого менеджера про зміну дати доставки мінімум за два дні.

Варто зазначити, що у нас працює і функція самовивозу товару зі складу.

Зворотний дзвінок
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Виклик замірника
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Замовлення
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Конструкція
×
Контакти
Графік роботи:
Щоденно с 9:00 до 20:00
Телефон:
(044) 22-92-322
(050) 41-00-611
×
Залишити відгук
Відгуки можуть залишити тільки клієнти нашої компанії мають № замовлення.

×