Як краще засклити балкон / лоджію?

Ви втомилися від регулярного прибирання снігу на балконі або лоджії? Вам набридло спотикатися об всілякий непотріб? Ви мрієте створити маленький садок або збільшити площу кімнати? У цій статті ми розповімо, як краще засклити балкон для втілення будь-яких задумів.

Звичайно, в першу чергу потрібно визначитися з тим, що саме ви хочете отримати. Відповідь на це питання безпосередньо впливає на вартість проекту і особливості конструкції. Наприклад, створення зимового саду або збільшення житлового простору буде дорожче, ніж звичайне скління з метою захиститися від природних явищ і пилу. Для першого варіанту знадобиться установка подвійних склопакетів з «теплими» рамами і утеплення всього балкона або лоджії. Коштувати врахувати і додаткові розтрати на вбудовані шафки, полки або тумбочки. Таким чином, ви зможете приховати мотлох, який шкода викинути або зберігати дійсно потрібні речі.

Другий варіант передбачає більш просте і дешеве облаштування. Можна використовувати відносно дешеві конструкції розсувного типу, для яких знадобиться ПВХ або алюміній.

Основні види скління балкона / лоджії

Залежно від особистих переваг можна виконати такі види обробки:

  • Розсувні системи;
  • Тепле скління і утеплення всієї конструкції;
  • Додаткова установка шафок і поличок.

В принципі, все вищезазначене можна звести до двох категорій: теплий і холодний тип засклення. Чим краще засклити балкон ми відзначимо нижче.

Розсувні пристрої відносяться до холодного типу. Це найбільш доступний за ціною варіант. Можна вибрати дешеву систему з алюмінію або дорожчу із пластику. Така конструкція дозволяє економити площу за рахунок особливостей стулок, що переміщуються по рейках. Можлива установка сітки від комах. Фахівці рекомендують вибирати систему з пластика, оскільки алюмінієві стулки промерзають в холодну пору року. Це негативно впливає на їх рухливість. Якщо вас цікавить, як правильно засклити балкон за допомогою розсувної конструкції, то краще зупинити вибір на пластиці. Цей матеріал стійкий до морозів, а вся система доповнюється трикамерним профілем з монтажем в однокамерний склопакет.

Якщо ви хочете збільшити корисний простір, то краще вибирати пластикові конструкції і двокамерний склопакет. Тепле скління має на увазі, також, ізоляційні роботи для якісного утеплення балкона або лоджії.

Особливості теплого скління балкона

Теплий вид благоустрою володіє ключовою перевагою перед холодним, а саме – збільшення простору приміщення на півтора м2. Причому температура на балконі буде на порядок вище, ніж на вулиці (15 градусів).

Відповідь на питання: «як правильно склити балкон» для створення додаткової кімнатки дуже простий. Потрібно встановити рами, що мають спарені скла, а також подвійний або потрійний склопакет. При цьому дуже важливо стежити за якістю матеріалу і за грамотної обробкою швів. Від рівня професіоналізму монтажних робіт залежить якість всієї конструкції. Тому краще звернутися до фахівців. Варто нагадати, що теплий вид обробки передбачає утеплення підлоги і навіть стін.

Багатьох цікавить, як правильно склити лоджію, щоб було тепло і красиво. Тут підходять всі вищезазначені варіанти засклення. Єдиний нюанс – можливість зробити лоджію продовженням житлової кімнати, прибравши стіну.

Коли потрібно виконувати скління

Сучасні фахівці рекомендують проводити всі роботи зі скління балкона або лоджії саме в зимову пору року. Головний аргумент на користь цього твердження – очевидність всіх недоліків і помилок монтажу. Взимку можна буде відразу помітити всі дефекти і виправити їх. До того ж, в цю пору року робляться приємні знижки.

Багато відповідаючи на питання, в яку пору року краще засклити балкон помилково запевняють, що тільки влітку можна виконувати такі роботи. Однак, всі слабкі місця монтажу та недоліки «вилізуть» при перших же заморозках.

Тільки професійної компанії можна довірити проведення настановних робіт в літню пору року. В такому випадку, якість монтажу виключить можливість прояву помилок взимку.

Корисні рекомендації з приводу облаштування балкона

Ми вже з’ясували, що вікна ПВХ і якісний монтаж – це важливі складові комфортного і теплого балкона. Тепер варто більш детально звернутися до установки поличок і шафок. Якщо ви потребуєте в такому доповненні, то потрібно замовляти конструкцію з частково глухими елементами. Замість склопакета буде монтуватися сендвіч-панель.

Також зверніть увагу на якість обробки монтажних швів, що безпосередньо впливає на теплоізоляційні характеристики.
Велике значення має і вага всієї балконних конструкції. Якщо профіль з пластику важкий, то знадобиться посилення підстави. Для лоджії такі роботи не потрібні.

Тепер ви знаєте, як засклити балкон у хрущовці або новому будинку для якісного перетворення інтер’єру.

← Повернутися назад
Зворотний дзвінок
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Виклик замірника
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Консультація
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Замовлення
Залиште свій телефон і наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом.

×
Конструкція
×
Контакти
Графік роботи:
Щоденно с 9:00 до 20:00
Телефон:
(044) 22-92-322
(050) 41-00-611
×
Залишити відгук
Відгуки можуть залишити тільки клієнти нашої компанії мають № замовлення.

×